پیاده روی روزانه و کاهش خطر سرطان سینه در زنان

1. سرطان پستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

عوامل خطر ابتلاء به سرطان پستان عبارتند از مرض چاقی، عدم تمرین فیزیکی، .. فواید تمرینات بدنی مانند پیاده‌روی سریع در تمام گروه‌های سنی از جمله زنان یائسه روزانه آسپرین و سایر ضد التهابهای غیر کورتونی، خطر سرطان پستان را کاهش می‌دهند.

2. پیشگیری از سرطان سینه با اصول ده گانه - مجله پزشکی دکتر سلام

13 ا کتبر 2013 شما را با 10 روش برای کاهش خطر ابتلا به سرطان سینه آشنا می سازیم. فعالیت بدنی روزانه نه تنها برای سلامتی جسم ضروری است همچنین باعث کاهش در طرح سلامت زنان، 1.25 تا 2.5 ساعت پیاده روی تند در هفته 18% در کاهش ابتلا به 

3. نقش ورزش در پیشگیری از سرطان - جام جم آنلاین

3 آگوست 2015 حدود 30 دقیقه پیاده‌ روی در طول روز، ‌خطر ابتلا به سرطان سینه در زنان بالای 50 سال را کاهش می‌دهد. به بیان دیگر تبدیل ورزش به عنوان کار روزانه، به 

4. ایرنا - 30 دقیقه پیاده روی تُند، نسخه ای رایگان برای سلامتی زنان

17 ا کتبر 2017 اصفهان- ایرنا- 30 دقیقه پیاده روی تُند در هر روز، نسخه ای رایگان برای سلامتی بانوان جامعه و ضامن افزایش تحرک و فعالیت بدنی است و در بالا بردن استحکام و کاهش خطر افتادگی ماهیچه ها نیز نقش دارد. بیماری های سرطان از جمله سرطان سینه و روده بزرگ و حدود 28 درصد از موارد دیابت ناشی از فعالیت فیزیکی کم است.

5. 5 توصیه غذایی برای پیشگیری از سرطان پستان - تبیان

1 جولای 2010 بنابراین بهتر است به اندازه ی توان خود برای ورزش و تهیه غذای سالم متوسط (30 دقیقه پیاده‌ روی در روز) باعث کاهش بازگشت سرطان پستان در 3- سعی کنید روزانه از سبزی ‌ها و میوه‌ هایی با رنگ ‌های متنوع استفاده سرطان ‌های حساس به هورمون از جمله سرطان پستان را دارند، بی‌ خطر است. ماستالژی یا درد سینه در زنان.

6. تاثیر ورزش و تغذیه در جلوگیری از سرطان سینه - تبیان

26 جولای 2008 افزایش هورمون استروژن در بدن، خطر ابتلا به سرطان سینه را افزایش می دهد. زنان دارای سرطان سینه که 1ساعت در هفته و با سرعت 4-3 کیلومتر در ساعت پیاده روی می کنند، ولی در زنان سرطانی که BMI آنها 44/28می باشد، ورزش کردن تأثیر چندانی بر بهبود بیماری شان ندارد. روزانه 30 دقیقه و یا بیشتر ورزش انجام دهید.

7. ورزش و پیشگیری از سرطان - نمناک

ورزش می تواند خطر ابتلا به برخی انواع شایع سرطان را کاهش دهد. طبق نتایج به دست آمده از یک بررسی بر روی تقریباً 120.000 پرستار زن، میزان مرگ ومیر ناشی از سرطان یا بیماری های قلبی - عروقی در فعالیت های ورزشی با شدت متوسط عبارتند از پیاده روی تند و یا دوچرخه سواری بر روی زمین های مسطح. . ورزش روزانه و درمان افسردگی.

8. 20 مورد از مهمترین فواید پیاده روی و تاثیرش روی زندگی و بیماری ها

چون پیاده روی به کاهش خطر همه بیماری های مزمن کمک می کند اما این تنها خواص و فواید مردان و زنان 65 ساله یا مسن تر که حداقل 4 ساعت در هفته راه می رفتند، کمتر در معرض زندگی بی تحرک یکی از علل سرطان است و این جا است که پیاده روی روزانه می تواند  

9. ورزش و سرطان - بیتوته

در مردان سرطان پروستات و در زنان سرطان سینه شایعترین سرطان می‌باشد. . پرچرب خطر ابتلاء به سرطان های سینه ، کولون، پروستات و آندومتر را افزایش می‌دهد. . و بدون هیچ ورزش و لی گروه آزمون روزانه با نظارت کارشناس 20 دقیقه پیاده روی منظم داشتند :.

10. اصل مقاله (142 K)

10 نوامبر 2010 ﺧﻄﺮ. اﺑﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﭘﺴﺘﺎن را. اﻓﺰاﻳﺶ. ﻣﻲ. د. ﻫﻨﺪ. از . ﻃﺮﻓﻲ، ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣﻲ. رﺳﺪ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ورزﺷﻲ ﺑﺮ وزن ﺑﺪن و. BMI. اﺛﺮ داﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ . ﻫﺪف . ﻫﻔﺘﻪ ﭘﻴﺎده. روي در ﺧﺎﻧﻪ را در زﻧﺎن. ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﭘﺴﺘﺎن ﺑﺮرﺳﻲ. ﻛﺮ. دﻧﺪ . آﻧﻬﺎ . 36. زن ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﺮﺧﻲ ﻣﺘﻐﻴﺮﻫﺎي آﻧﺘﺮوﭘﻮﻣﺘﺮﻳﻚ و ﻓﻴﺰﻳﻮﻟﻮژﻳﻚ زﻧﺎن ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﺳﻴﻨﻪ در اﺛﺮ ﻓﻌﺎﻟﻴﺖ ورزﺷﻲ. ،. ﮔﺰارش ﻫﺎﻳﻲ .. ﺳﺒﺐ اﻓﺰاﻳﺶ ﺧﺴﺘﮕﻲ روزاﻧﻪ ﻣﻲ. ﺷﻮد. ،. اﻣﺎ ﺑﻪ. ﻧﻈﺮ.

11. فواید پیاده روی: ۵۰ فایده پیاده ‌روی که شگفت انگیز هستند - مجله کسب

پیاده ‌روی روزانه در مقایسه با ورزش‌های سنگین مزایای بیش‌تری برای سلامتی دارد. مطالعه‌ای‌ روی ۲۲۹ زنان یائسه انجام شد به این ترتیب که آنها به دو گروه تقسیم شدند، یک . داشتن باسن و رانی نرم و شل چیزی است که از نظر بیش‌تر آدم‌ها هیچی زیبایی و . تحقیقات نشان می‌دهند که فعالیت بدنی با کاهش خطر ابتلا به سرطان ارتباط دارد.

12. نقش تغذیه در پیشگیری از سرطان

عادات غذايی به سرعت در حال تغيير است و فعاليت بدنی کاهش يافته است. کشور ها بيماری های غير واگير بيشترين تاثير را بر روی کشورهای با درآمد پايين و متوسط می گذارند سرطان سینه در زنان رتبه نخست فراوانی را دارد و23%از کل سرطان ها را تشکیل می دهد. مصرف زیاد چربی حیوانی با افزایش خطر سرطان پروستات همراه است.

13. سلامت و نشاط

تحقيقات ثابت كرده است ، فعاليت بدني منظم موجب كاهش خطرات زير مي شود: نشاط و سلامتي است; روزانه 10000 قدم پياده روي جهت تندرستي توسط مجامع علمي تأييد شده است سرطان سينه كه شايعترين سرطان شناخته شده در بين زنان مي باشد. فعاليت 

14. مروری بر نئوپلاسم پستان در زنان - علوم پیراپزشکی و بهداشت نظامی

دالیل بسیاری نیز برای افزایش نگرانی ها در این زمینه وجود دارند، که در این مقاله به این معرض خطر ابتال به سرطان سینه قرار می دهد، باید معاینات و آزمایشاتالزم را به .. برای مثال داشتن پیاده روی. روزانه به مدت 30 دقیقه و پنج روز در هفته کافی است.

15. تاثیر هشت هفته تمرین هوازی بر عوامل خطرزای هورمونی و قلبی-عروقی

ﻋﺮوﻗﯽ زﻧﺎن. ﻣﺒﺘﻼ ﺑﻪ ﺳﺮﻃﺎن ﺳﯿﻨﻪ. ﭼﮑﯿﺪه. زﻣﯿﻨﻪ. و. ﻫﺪف. : اﻓﺰاﯾﺶ و ﮐﺎﻫﺶ ﺑﺮﺧﯽ از ﻫﻮرﻣﻮن. ﻫﺎ در ﺑﺪن و ﺗﺠﻤﻊ آن در ﺗﻤﺮﯾﻨﺎت ﻣﻨﻈﻢ و ﺳـﻨﮕﯿﻦ، ﺧــﻄﺮ اﺑــﺘﻼ ﺑـﻪ. ﺳﺮﻃﺎن را ﮐﺎﻫﺶ ﻣﯽ. دﻫـﺪ. ﺷــﺎﯾ . ﺳﺮﻃﺎن ﺳﯿﻨﻪ ﺑﻌﺪ از. 12. ﻫﻔﺘﻪ ﺗﻤﺮﯾﻦ ﻫﻮازي ﻧﺸﺎن. داد. ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺗﻤﺮﯾﻨﯽ ﺷﺎﻣﻞ. 25. ﺗﺎ. 45. دﻗﯿﻘـﻪ ﭘﯿـﺎده. -. روي ﺑﺎ ﺷﺪت. 45. ﺗﺎ. 65.

16. هرچیزی که باید درباره سرطان سینه بدانید | خبرگزاری فارس

21 ا کتبر 2018 یک زن از هر 8 زن آمریکایی مبتلا به سرطان سینه است کاهش ریسک بروز سرطان سینه با پیاده‌روی. محققان مرکز سرطان آتلانتا در آمریکا می گویند: خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزانه یک ساعت پیاده روی می‌کنند،ْ کاهش می یابد 

17. افسردگی و کیفیت زندگی ، تأثیر تمرین ایروبیک بر اضطراب زنان

توان نتیجه گرفت تمرینات ایروبیک در کاهش اضطراب. و افسردگی و. افزایش سرطان سینه یکی از مهمترین عواملی است که سالمت بدنی و روانی زنان را به مخاطره. انداخته است )کاراکویان. 9،. 2313. (. تشخیص و درمان سرطان سبب اختال. ل در الگوی خواب و فعالیت. روزانه دت کیفیت زندگی فرد را به خطر می. اندازند. . شامل: پیاده روی آرام.

18. سرطان سینه پیشگیری، درمان و توصیه ها بخش دوم - پارسی طب

زنان می‌توانند برای پیشگیری از سرطان سینه با حفظ وزن، نوشیدن الکل کمتر، تحرک فواید تمرینات بدنی مانند پیاده‌روی سریع در تمام گروه‌های سنی ازجمله زنان یائسه روزانه آسپرین و سایر ضدالتهاب‌های غیر کورتونی، خطر سرطان سینه را کاهش می‌دهند.

19. چه موقع باید پیاده روی کنیم؟ - عصرایران

به نظر شما بهترین زمان برای پیاده روی چه زمانی است، صبح، ظهر، عصر یا شب؟ بهترین زمان پزشکان می گویند با انجام حداقل 30 دقیقه پیاده‌روی روزانه ، خطر مرگ ناشی از سرطان به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد. بایدها و نبایدهای جراحی پروتز سینه - دکتر صفایی پیروز .. تبریک کنایه‌آمیز رامبد جوان به حضور زنان در ورزشگاه (عکس).

20. مزایای و فواید سویا برای جلوگیری از سرطان سینه در زنان - دلبرانه

تحقیقات مختلف نشان می‌دهد که دانه سویا با کاهش خطر سرطان سینه و پروستات در . ورزش: ۳ تا ۵ ساعت در هفته، پیاده روی تند کنید تا خود را در مقابل سرطان سینه 

21. با این کار ها هرگز دچار دیابت نمی شوید!

27 دسامبر 2016 حتی اگر وزن کم نکنید، با پیاده‌روی سالم‌تر خواهید بود. مصرف غلات کامل با کاهش نرخ سرطان سینه، دیابت نوع 2، فشار خون بالا و سکته مغزی همراه است. مرد و زن بالغ دریافتند که نوشیدن قهوه به صورت روزانه خطر ابتلا به دیابت نوع 

22. چگونه در پیاده‌روی کالری بیشتری بسوزانیم؟

در مقایسه با پیاده روی بر روی سطح خیابان و سنگفرشها، پیاده روی بر روی شن کالری بیشتری مصرف می‌کند. راه رفتن بر روی شنها نسبت به سطوح صاف دیگر 50% کالری بیشتری می‌سوزاند.

23. پیشگیری از سرطان در زنان، سی تا از بهترین مواده غذایی

این مطالعه که در ژورنال تحقیقات پیشگیری از سرطان منتشر شده، نشان داد که مصرف کافی ویتامین d می‌تواند خطر ابتلا به سرطان سینه را در زنان تا ۵۰ درصد کاهش دهد.

24. انجام دو ساعت ورزش در روز خطر ابتلا به سرطان سینه را تا حد

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان فاقد مرز ، نتایج این مطالعه که در مجله سرطان منتشر شده است، نشان می دهد که انجام روزانه پیاده روی، دویدن و ایروبیک خطر ابتلای زنان به سرطان سینه را کاهش می دهد.

25. 20 مورد از مهمترین فواید پیاده روی و تاثیرش روی زندگی و

چون پیاده روی به کاهش خطر همه بیماری های مزمن کمک می کند اما این تنها خواص و فواید پیاده رویاین ورزش ارزان و ساده نیست پس این بخش از سلامت نمناک را بخوانید تا در مورد فواید روزانه پیاده روی

26. کاهش خطر سرطان سینه با پیاده روی روزانه - مجله سلامتی دکتر

پیاده روی بدون کمردرد بهترین لذت از رژیم لاغری است رژیم لاغری راحت تر از چیزی بود که فکرش را می کردم! با رژیم غذایی دکتر کرمانی هوس غذاهای رنگارنگ نمی کنم

27. پياده روي روزانه باعث کاهش خطر ابتلا به سرطان سينه می شود

محققان مي گويند، تنها روزي نيم ساعت پياده روي، خطر بروز سرطان سينه را در زنان بالاي ۵۰ سال تا ۱۰ درصد کاهش مي دهد.

28. ۱۰ دلیل محکم برای ضرورت «پیاده روی»

۷)پیاده روی میزان خطرابتلا به سرطان پستان و کولون (روده بزرگ) را کاهش می دهد: زنانی که معادل یک ساعت و ۱۵ دقیقه تا ۲ ساعت و نیم در هفته پیاده روی سریع دارند نسبت به زنان بی تحرک ۱۸ درصد خطر کمتری

29. ارتباط سحرخیزی زنان با ابتلا به سرطان سینه - معاونت فرهنگی

نتایج مطالعات نشان می‌دهد، زنانی که شب‌ها زود می‌خوابند و صبح‌ها هم زود از خواب بیدار می‌شوند نسبت به زنان دیگر، کمتر با خطر ابتلا به سرطان سینه مواجه می‌شوند.

30. سرطان پستان - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

خوردن نان سبوس دار موجب کاهش استروژن خون در زنان غیر یاسه می‌شود، که این مسئله ممکن است موجب کاهش خطر سرطان پستان در این گروه از زنان شود.

31. 30 دقیقه پیاده‌ روی روزانه در پیشگیری از سرطان موثر است

تاثیر مثبت پیاده روی در پیشگیری از سرطان. پزشکان می گویند با دستکم 30 دقیقه پیاده‌روی روزانه ، خطر مرگ ناشی از سرطان به میزان چشمگیری کاهش می‌یابد.

32. سرطان‌های شایع در زنان را بشناسید|خبر فوری

سرطان دهانه رحم دومین سرطان شایع دستگاه تناسلی زنان و پنجمین سرطان بعد از سرطان‌های ریه، سینه، روده و رحم در سراسر جهان است که حدود 6 درصد کل سرطان زنان را تشکیل می‌دهد.

33. مصرف غذاهای ارگانیک خطر ابتلا به سرطان را کاهش می‌دهد

نتایج این مطالعه کاهش معنی‌داری در خطر ابتلای لنفوم غیرهاجکین و افزایش خطر ابتلا به سرطان سینه را در میان زنان مصرف‌کننده‌ی محصولات ارگانیک نشان داد.

34. پیشگیری از سرطان سینه - میهن فال | مرجع سرگرمی و فال و

در تحقیقی که در سال ۲۰۱۰ روی ۶۰۰،۰۰۰ زن بین ۴۰ تا ۵۰ سال انجام گرفت، مشخص شد که انجام ماموگرام خطر مرگ به واسطه سرطان سینه را تا ۲۰ درصد کاهش می‌دهد.

35. پیاده روی روزانه، کلید سلامتی

و- شروع پیاده روی در سالمندان حتی بدون سابقه بیماری قبلی فواید پیاده روی: ۱٫ افزایش تناسب سیستم قلبی و عروقی ( قلب و ریه ) ۲٫ کاهش خطر بیماری قلبی و سکته مغزی

36. ورزش و پیشگیری از سرطان - namnak.com

ورزش و پیشگیری از سرطان سرطان های رودۀ بزرگ و پستان از انواع سرطان هایی هستند که بسیار شایعند، و به نظر می رسد که ورزش به طور چشم گیری خطر ابتلا به هر دوی این سرطان ها را کاهش می دهد.

37. انجام دو ساعت ورزش در روز خطر ابتلا به سرطان سینه را تا حد

به گزارش خبرنگار سایت پزشکان فاقد مرز ، نتایج این مطالعه که در مجله سرطان منتشر شده است، نشان می دهد که انجام روزانه پیاده روی، دویدن و ایروبیک خطر ابتلای زنان به سرطان سینه را کاهش می دهد.

38. هرچیزی که باید درباره سرطان سینه بدانید | خبرگزاری فارس

* کاهش ریسک بروز سرطان سینه با پیاده‌روی. محققان مرکز سرطان آتلانتا در آمریکا می گویند: خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزانه یک ساعت پیاده روی می‌کنند،ْ کاهش می یابد.

39. پیشگیری از سرطان در زنان، سی تا از بهترین مواده غذایی

این مطالعه که در ژورنال تحقیقات پیشگیری از سرطان منتشر شده، نشان داد که مصرف کافی ویتامین d می‌تواند خطر ابتلا به سرطان سینه را در زنان تا ۵۰ درصد کاهش دهد.

40. انجام دو ساعت ورزش در روز خطر ابتلا به سرطان سینه را تا حد

نتایج این مطالعه که در مجله سرطان منتشر شده است، نشان می دهد که انجام روزانه پیاده روی، دویدن و ایروبیک خطر ابتلای زنان به سرطان سینه را کاهش می دهد.

41. زنان در هفته چند ساعت پیاده روی کنند؟ | مجله نی نی سایت

بخصوص زنانی که هفته‌ای بیش از 7 ساعت راه می‌روند و پیاده روی سریع دارند، 14 درصد از سایرینی که این فعالیت را ندارند، به سرطان سینه مبتلا می‌شوند.مطالعات متعدد نشان داده‌اند که راه رفتن

42. پیاده‌روی خطر بروز سکته مغزی را در زنان کاهش می‌دهد - آکا

پیاده‌روی خطر بروز سکته مغزی را در زنان کاهش می‌دهد.. به گزارش سرویس بهداشت و درمان ایسنا، محققان در یک پژوهش جدید دریافته‌اند: زنانی که دو ساعت یا بیشتر در هفته پیاده‌روی می‌کنند یا معمولا عادت دارند که سریع راه

43. شایع ترین سرطان در زنان، هرآنچه که باید بدانید

کاهش ریسک بروز سرطان سینه با پیاده‌روی محققان مرکز سرطان آتلانتا در آمریکا می گویند: خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزانه یک ساعت پیاده روی می‌کنند،ْ کاهش می یابد.

44. 10 توصیه کاربردی و آسان برای پیشگیری از بیماری سرطان سینه

برای پیشگیری از بیماری سرطان سینه پنج روز در هفته و هر روز به مدت ۳۰ دقیقه پیاده‌روی کنید. ۴- الکل ممنوع . نوشیدن الکل ریسک ابتلا به بیماری سرطان سینه را در زنان افزایش می‌دهد.

45. مصرف روزانه آسپرین و کاهش خطر ابتلا به ایدز در زنان - دارو

سلامت نیوز:یک مطالعه جدید نشان می‌دهد مصرف روزانه آسپرین می‌تواند خطر آلوده شدن زنان به ویروس اچ آی وی را تا ۳۵ درصد کاهش دهد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، ویروس hiv برای عفونی کردن فرد نیاز به سلول‌های پذیرنده

46. خطر سرطان سینه با اضافه وزن | علل ابتلا به سرطان سینه

مواردی که ممکن است خطر سرطان سینه را بالا ببرد! هیچ راهی برای کاهش خطر سرطان سینه نیست، مگر اینکه با یکسری کارها و نکات تغییری ایجاد کرد.

47. هرچیزی که باید درباره سرطان سینه بدانید | روتیتــر

* کاهش ریسک بروز سرطان سینه با پیاده‌روی. محققان مرکز سرطان آتلانتا در آمریکا می گویند: خطر ابتلا به سرطان سینه در زنانی که روزانه یک ساعت پیاده روی می‌کنند،ْ کاهش می یابد.

48. درمان گرگرفتگی در یائسگی، گزینه های روی میز چیست؟

ترک سیگار ممکن است به کاهش شدت و فرکانس گرگرفتگی کمک کند. ترک سیگار همچنین به کاهش خطر بیماری قلبی، سکته مغزی و انواع مختلف سرطان کمک می کند.

49. پیاده روی روزانه، کلید سلامتی

و- شروع پیاده روی در سالمندان حتی بدون سابقه بیماری قبلی فواید پیاده روی: ۱٫ افزایش تناسب سیستم قلبی و عروقی ( قلب و ریه ) ۲٫ کاهش خطر بیماری قلبی و سکته مغزی

50. ورزش و پیشگیری از سرطان - namnak.com

ورزش و پیشگیری از سرطان سرطان های رودۀ بزرگ و پستان از انواع سرطان هایی هستند که بسیار شایعند، و به نظر می رسد که ورزش به طور چشم گیری خطر ابتلا به هر دوی این سرطان ها را کاهش می دهد.

51. رژیم غذایی مملو از فیبر خطر ابتلا به سرطان سینه را کاهش می

در این بررسی، مصرف داده های غذایی و خطر بروز سرطان پستان در زنان را ارزیابی کردند. نتایج بررسی نشان داد، هر ۱۰ گرم فیبر در رژیم غذایی روزانه خطر سرطان پستان را ۱۳ درصد کاهش می دهد.

52. کاهش خطر سرطان سینه با مصرف کارتنوئیدها - جديدترين اخبار

نتایج مطالعات نشان داده است که برای جلوگیری از خطر ابتلا به سرطان سینه قبل از یائسگی، زنان باید به میزان کافی از منابع کاروتنوئید مصرف نمایند.

53. چطور بفهمیم سرطان سینه داریم؟

- ورزش: 3 تا 5 ساعت در هفته، پیاده روی تند کنید تا خود را در مقابل سرطان سینه محافظت نمایید. - وزن: وزن خود را با ورزش و تغییر عادات غذایی متعادل کنید تا از سرطان در امان مانید.

54. اگر هر روز پیاده روی کنیم چه اتفاقی در بدن ما رخ می دهد

سی دقیقه پیاده روی هر روزه نه تنها می تواند خطر ابتلا به سرطان روده ی بزرگ در آینده را کاهش دهد بلکه با کمک به تنظیم اجابت مزاج، گوارش ما و مسأله ی یبوست را بهبود می بخشد.

55. پیاده روی | مضرات و فواید "پیاده روی" در بارداری بعد از

پیاده روی و کاهش خطر سرطان. تحقیقات نشان می‌دهند که فعالیت بدنی با کاهش خطر ابتلا به سرطان ارتباط دارد. مطابق با گزارش‌ها احتمال ابتلا به سرطان روده‌ی بزرگ در افراد فعال ۲۴ درصد کم‌تر است.

56. کاهش خطر ابتلا به سرطان کبد با آسپیرین

دانش > پزشکی - محققان بیمارستان عمومی ماساچوست متوجه شده‌اند که مصرف روزانه آسپیرین می‌تواند خطر ابتلا به سرطان کبد را کاهش دهد.

57. هورمون‌درمانی زنان؛ مزایا و عوارض - جراح و متخصص زنان

هورمون‌درمانی می‌تواند در درمان برخی از علائم ناشی از یائسگی موثر باشد. با این حال، بسیار مهم است که با توجه به شرایط خاص شما، مزایا و خطرات احتمالی این روش ارزیابی شوند.

ارسال دیدگاه برای این مطلب
آرشیور مطالب
آمار وبلاگ
کل مطالب : 618
کل نظرات : 0
بازدیدکنندگان امروز : 3
بازدیدکنندگان دیروز : 4
بازدید امروز : 17
بازدید دیروز : 7
کل بازدیدکنندگان : 778
کل بازدیدها : 2656